Guardian Automotive

Guardian Automotive:
velta visu uzmanību automobiļu rezerves stikliem un izveido ciešas saistības Baltijas reģionā

Bertranža (Bertrange), Luksemburga, 2017. gada 23. Februāris – Pēc pagājušā gada paziņojuma, ka Guardian Automotive visu uzmanību veltīs automobiļu rezerves stiklu izstrādei, ražošanai un piegādei, uzņēmums ir ieviesis vairākas iniciatīvas, lai izveidotu ciešākas attiecības ar klientiem Igaunijā, Lietuvā un Latvijā, kā arī pārējās Eiropas valstīs. Tās ietver produktu izstrādi un jaunu pasūtījumu veikšanas sistēmu tiešsaistē, Guardian Automotive moderno e-veikalu, kurā pieejamas daudzas laiku ietaupošas un lietotājiem draudzīgas iespējas, kas pilnībā atbilst citu pasaules klases digitālo uzņēmumu standartiem. Citas priekšrocības ir, piemēram, piekļuve visam uzņēmuma produktu klāstam jebkurā diennakts laikā un ērta lietošana.

Apvienojot uzņēmuma ražotnes Eiropā un modernos noliktavu un izplatīšanas pakalpojumus, Guardian Automotive, kas ir Guardian Industries Corp. uzņēmējdarbības pamatvienības Guardian Glass daļa, piedāvā plašu augstākās kvalitātes automobiļu rezerves stiklu klāstu, kas atbilst oriģināliekārtu ražotāju kvalitātei un visiem nepieciešamajiem standartiem. Pamatojoties uz vairāk nekā 85 gadu pieredzi automobiļu nozarē, uzņēmums ir izstrādājis stratēģiju ar mērķi koncentrēties tikai uz automobiļu rezerves stiklu izstrādi, ražošanu un piegādi. Uzņēmums pašlaik katru dienu papildina jau šobrīd plašo klāstu ar vairākiem jauniem produktiem — šos produktus var pasūtīt tiešsaistē, Guardian Automotive e-veikalu.

Klientus Baltijas reģionā atbalsta īpaša klientu apkalpošanas pārstāvju komanda mārketinga un lielo klientu vadītāja Leventes Sandora (Levente Sandor) vadībā, kurš uzsver: „Pašlaik mēs esam vienīgais ražotājs, kas visu uzmanību velta tikai automobiļu rezerves stikliem. Mūsu mērķis ir radīt ilgtermiņa vērtību klientiem. Mēs esam gandarīti, ka varam saviem klientiem reģionā piedāvāt uzticamu alternatīvu — augstas kvalitātes produktus, teicamu klientu apkalpošanu un nepārspējami elastīgus nosacījumus. Mēs izmantojam jaunākās tehnoloģijas, lai attaisnotu klientu cerības, un mūsu galvenā prioritāte ir sniegt teicamu klientu apkalpošanu.” 

Lai iegūtu plašāku informāciju par Guardian Automotive, lūdzu, apmeklējiet vietni www.guardianautomotiveglass.com.

Reader Enquiries

Guardian Automotive
19, Rue du Puits Romain
L-9070 Bertrange
Luxembourg
+352 28 111 000
contact@​guardianautomotiveglass.com
www.guardianautomotiveglass.com
@GuardianIndust
showcase/guardian-automotive-europe/
Guardian.Industries
GuardianIndustriesTV

Notes for Editors


Par “Guardian Industries Corp.”

Guardian Industries, kas atrodas Oburnhilā, Mičiganā, ir starptautisks daudznozaru uzņēmums ar mērķi radīt vērtību klientiem un sabiedrībai, pastāvīgi ieviešot jauninājumus, kam nepieciešams mazāk resursu. Guardian uzņēmumi nodarbina 17 000 cilvēku un pārvalda ražotnes Ziemeļamerikā, Eiropā, Dienvidamerikā, Āfrikā, Tuvajos Austrumos un Āzijā. Guardian Glass ir viens no vadošajiem starptautiskajiem pulētā, pievienotās vērības pārklātā un apstrādātā stikla produktu un risinājumu ražotājiem arhitektūras, dzīvojamo telpu, interjera, transporta un tehniskajiem lietojumiem. SRG Global ir viens no pasaulē lielākajiem progresīvu, augstvērtīgu plastmasas priekšmetu pārklājumu ražotājiem automobiļu un komerciālo kravas automobiļu nozarē, un tas nodrošina risinājumus uzlabotai virsmas izturībai, konstrukciju integritātei, funkcionalitātei, transportlīdzekļu efektivitātei un dizaina elastībai. Guardian Building Products ir vadošais specializēto celtniecības produktu izplatītājs ASV. Lai iegūtu plašāku informāciju, apmeklējiet vietni www.guardian.com.

Related images

Levente Sandor, Market and Key Account Manager, Guardian Automotive.
(Fotoattēli Guardian Industries Corp., GRDPR136)

 

 

Editorial enquiries

Luisa Marchina
Guardian Automotive

+352 28 111 860
lmarchina@​guardian.com

Siria Nielsen
EMG

+31 164 317 036
snielsen@​emg-marcom.com
@siriajonna

 

Also available in

 

Share