Guardian Automotive

Guardian Automotive:
Keskendumine üksnes autode asendusklaasidele ja tugev pühendumine Balti regioonile

Bertrange, Luksemburg, 23. veebruar 2017 – Pärast eelmisel aastal avaldatud teadet, et Guardian Automotive hakkab keskenduma ainult autode asendusklaaside arendamisele, tootmisele ja tarnimisele, on ettevõte teinud mitmeid algatusi, et tulla lähemale oma klientidele Eestis, Leedus ja Lätis, aga ka ülejäänud Euroopas. Need hõlmavad tootearendust ja uut veebipõhist tellimissüsteemi, nüüdisaegset Guardian Automotive'i e-poodi, mis võib uhkustada mitmete aega säästvate ja kliendisõbralike funktsioonidega, mis vastavad täielikult teistele maailmaklassi digitaalsetele ettevõtetele. Muude hüvede seas on ööpäevaringne juurdepääs ettevõtte kogu tootevalikule ning kasutusmugavus.

Ettevõtte spetsiaalsete Euroopa tootmisvõimsuste ja tänapäevaste ladustamis- ja turustusteenustega pakub Guardian Industries Corp.-i peamise äriüksuse, Guardian Glassi osaks olev Guardian Automotive tippkvaliteediga auto asendusklaaside täielikku tootevalikut, mis vastab originaalseadmete tootjatega (OEM) sarnasele kvaliteedile ja kõikidele nõutud normidele. Omades rohkem kui 85-aastast kogemust autotööstuses, on ettevõte kavandanud oma strateegia keskendumaks täielikult autode asendusklaaside arendamisele, tootmisele ja tarnimisele. Juba niigi ulatuslikule portfellile lisab ettevõte iga päev rohkem kui ühe uue toote – ja tooteid saab tellida internetist Guardian Automotive'i e-poodi kaudu.

Balti regiooni kliente toetab pühendunud klienditeenindajatest koosnev meeskond, keda juhib turu ja suurklientide haldur Levente Sandor, kes räägib: „Hetkel oleme me ainus tootja, kes keskendub üksnes autode asendusklaasidele. Ja me oleme siin selleks, et luua oma klientidele pikaajalist väärtust. Meil on hea meel, et saame pakkuda oma klientidele selles piirkonnas usaldusväärset alternatiivi tippkvaliteediga toodete, silmapaistva klienditeeninduse ja ainulaadse paindlikkuse näol. Rakendame oma klientide ootustele vastamiseks uusimat tehnoloogiat ja meie peamine tähelepanu on suunatud väljapaistvale klienditeenindusele.“ 

Lisainfot Guardian Automotive'i kohta leiate veebilehelt aadressil www.guardianautomotiveglass.com.

Reader Enquiries

Guardian Automotive
19, Rue du Puits Romain
L-9070 Bertrange
Luxembourg
+352 28 111 000
contact@​guardianautomotiveglass.com
www.guardianautomotiveglass.com
@GuardianIndust
showcase/guardian-automotive-europe/
Guardian.Industries
GuardianIndustriesTV

Notes for Editors


Guardian Industries Corp. kohta:

Auburn Hillsis Michiganis asuva peakontoriga Guardian Industries on mitmekesine ülemaailmne tootmisettevõte, kelle visioon on luua pideva innovatsiooni kaudu väärtust klientidele ja ühiskonnale, kasutades selleks vähem ressursse. Guardian annab tööd 17 000 inimesele ning ettevõttel on tehased Põhja- ja Lõuna-Ameerikas, Euroopas, Aafrikas, Lähis-Idas ja Aasias. Guardian Glass on juhtiv rahvusvaheline valuklaasi, lisaväärtusega pinnatud ja töödeldud klaasist toodete ja lahenduste valmistaja arhitektuuriliste, eluruumide, sisekujunduse, transpordi ja tehniliste klaasikasutusvaldkondade tarbeks. SRG Global on maailma suurimaid täiustatud suure lisaväärtusega plastikattekihtide tootjaid auto- ja kaubaveokite tööstusele, pakkudes lahendusi pindade parema vastupidavuse, struktuurilise terviku, funktsionaalsuse, sõiduki efektiivsuse ja disaini paindlikkuse saavutamiseks. Guardian Building Products on USA-s asuv juhtiv ehitusvaldkonna eritoodete edasimüüja. Lisainfo saamiseks külastage veebilehte aadressil www.guardian.com.

Related images

Levente Sandor, Market and Key Account Manager, Guardian Automotive.
(Fotod Guardian Industries Corp., GRDPR136)

 

 

Editorial enquiries

Luisa Marchina
Guardian Automotive

+352 28 111 860
lmarchina@​guardian.com

Siria Nielsen
EMG

+31 164 317 036
snielsen@​emg-marcom.com
@siriajonna

 

 

Share