Guardian Automotive

Spoločnosť Guardian Automotive predstavuje nový tím a novú stratégiu

  • Guardian Automotive informuje o novom tíme vo vedení
  • Spája všetky činnosti v automobilovom segmente v Európe pod jednu značku
  • Načrtáva stratégiu zameranú na divíziu Automotive Replacement Glass

Bertrange, Luxembursko, 22. jún 2016 – Spoločnosť Guardian Glass, popredný svetový výrobca a inovátor v oblasti technológie skla a náterov, oznámila, že plne integrovala svoje činnosti v oblasti automobilového priemyslu v Európe do jedného podniku. Spoločnosť Guardian Automotive spája svoje vyhradené európske výrobné zariadenia s najmodernejšími skladovacími a distribučnými službami, ktoré doteraz fungovali ako samostatné subjekty.

Guardian Automotive má v súčasnosti dve výrobné zariadenia v Španielsku, v mestách Llodio a Valencia a centrálny sklad v meste Karlsruhe v Nemecku. Tieto zariadenia sú zamerané na potreby lokálnych i regionálnych európskych zákazníkov a slúžia distribučným i montážnym staniciam. Vďaka zavedenej integrácii dokáže spoločnosť Guardian Automotive ponúknuť zákazníkom bezproblémovejšie, rýchlejšie a spoľahlivejšie služby.

Činnosti spoločnosti Guardian Automotive vedie nový tím so sídlom v Luxembursku, na čele s Olivier Demeijer, obchodným riaditeľom spoločnosti Guardian Automotive v Európe, ktorý dosiahol dobré výsledky v automobilovom priemysle i v odvetví skla. Nový riaditeľ naznačuje celkový prístup spoločnosti: „Máme jedinečnú ťažiskovú hodnotu,“ tvrdí p. Demeijer. „V súčasnosti sme jediným výrobcom, ktorý sa zameriava výlučne na divíziu Automotive Replacement Glass,“ vysvetľuje. "A naším kľúčovým odkazom je, že sa sústreďujeme na vytváranie dlhodobej hodnoty pre našich zákazníkov," dodáva.

Spoločnosť Guardian Automotive ako dlhoročný partner automobilového priemyslu zmenila zameranie svojich činností a posilnila svoje možnosti v Európe. „Naším cieľom je stať sa preferovaným dodávateľom špičkovej kvality pri výmene autoskiel a zameriavame sa hlavne na poskytovanie vynikajúceho servisu zákazníkom. Spolu s našimi zákazníkmi v súčasnosti vyvíjame tie správne nástroje, aby sme dosiahli spomenuté ciele.“

P. Demeijer dodáva: „V spoločnosti Guardian Glass máme prístup k rovnakým technológiám v oblasti skla a náterov, ako boli použité v ikonických stavebných projektoch na celom svete vrátane najvyššej budovy na svete Burj Khalifa v Spojených arabských emirátoch a najvyššej budovy vo Francúzsku, La Cité du Vin v Bordeaux. Všetky naše aktivity sú zároveň plne podporované rozsiahlym výskumom a vývojom, ako aj technickými službami spoločnosti Guardian Glass.”

Spoločnosť Guardian Automotive bude na veľtrhu Automechanika (13. – 17. september 2016) vo Frankfurte vystavovať v stánku A50 v hale 6. Ďalšie informácie nájdete na stránke www.automechanika.com alebo na stránke www.guardianautomotiveglass.com.

Reader Enquiries

Guardian Automotive
19, Rue du Puits Romain
L-9070 Bertrange
Luxembourg
+352 28 111 000
contact@​guardianautomotiveglass.com
www.guardianautomotiveglass.com/en
@GuardianIndust
showcase/guardian-automotive-europe/
Guardian.Industries
GuardianIndustriesTV

Notes for Editors


O spoločnosti Guardian Industries Corp.:

Guardian Industries Corp. je celosvetová diverzifikovaná súkromná spoločnosť so sídlom v Auburn Hills v Michigane. Guardian a jej skupina spoločností zamestnáva 17 000 ľudí a prevádzkuje zariadenia v Severnej Amerike, Európe, Južnej Amerike, Afrike, na Strednom Východe a v Ázii a jej víziou je vytvárať hodnotu pre zákazníkov a spoločnosť prostredníctvom neustálej inovácie s použitím menšieho množstva zdrojov. Spoločnosť Guardian Glass je popredným medzinárodným výrobcom produktov z plaveného skla, sklenených produktov s pridanou hodnotou a prefabrikovaných sklenených produktov a riešení založených na uplatnení technického skla v architektúre, bytovom segmente, interiéri a doprave. Spoločnosť SRG Global je jedným z celosvetovo najväčších výrobcov zdokonalených a vysokohodnotných náterov na plasty pre automobilový priemysel, odvetvie obchodných nákladných automobilov a spotrebného tovaru, ktorý poskytuje riešenia zabezpečujúce lepšiu trvácnosť povrchov, konštrukčnú integritu, funkčnosť, energetickú účinnosť vozidiel a pružnosť dizajnu. Spoločnosť Guardian Building Products je popredným distribútorom špeciálnych stavebných produktov so sídlom v USA. Navštívte stránku www.guardian.com.

Related images

Olivier Demeijer, obchodný riaditeľ spoločnosti Guardian Automotive Europe.
(Fotografije Guardian Industries Corp., GRDPR095)

 

 

Editorial enquiries

Luisa Marchina
Guardian Automotive

+352 28 111 860
lmarchina@​guardian.com

Siria Nielsen
EMG

+31 164 317 036
snielsen@​emg-marcom.com
@siriajonna

 

 

Share