Guardian Automotive

Guardian Automotive prezentuje nowy zespół i nową strategię

  • Guardian Automotive ogłasza nowy skład kierownictwa
  • Łączy wszystkie działania związane z przemysłem motoryzacyjnym pod jedną marką
  • Podkreśla strategię skupiającą się na szybach samochodowych

Bertrange, Luksemburg, 22 czerwca 2016 r. – Firma Guardian Glass, jeden ze światowych liderów w produkcji oraz opracowywaniu szklanych produktów i technologii powlekania szkła ogłosił całkowite zjednoczenie różnorodnych działań w sektorze motoryzacyjnym na terenie Europy pod jedną marką. Guardian Automotive łączy Europejskie zakłady produkcyjne spółki z nowoczesnym magazynowaniem i dystrybucją, które do tej pory podlegały różnym podmiotom.

Firma Guardian Automotive dysponuje obecnie dwoma zakładami produkcyjnymi w Laudio oraz Walencji w Hiszpanii, a także centralnym magazynem w Karlsruhe w Niemczech, które są nastawione na realizację potrzeb klientów lokalnych i europejskich oraz obsługę dystrybutorów i warsztatów. Dzięki wdrożonej integracji firma Guardian Automotive może oferować klientom usługi wysokiej jakości, szybkie i solidne.

Na czele działań podejmowanych przez firmę Guardian Automotive stoi nowe kierownictwo z siedzibą w Luksemburgu pod przewodnictwem Olivier Demeijer, szefa spółki Guardian Automotive Europe z solidnym doświadczeniem w sektorach motoryzacyjnym i szkła. Demeijer tak określa generalne podejście spółki: „Możemy naszym klientom zaproponować unikatową wartość. Jesteśmy obecnie jedynym producentem skupiającym się wyłącznie na zamiennych szybach samochodowych”. Najważniejszą wiadomością, którą chcemy przekazać jest to, że zależy nam na tworzeniu długoterminowej wartości dla naszych klientów.

Działając w sektorze motoryzacyjnum od lat firma Guardian Automotive zmienia kierunek działań i poprawia swoją aktywność w Europie. „Naszym celem jest pozycja preferowanego dostawcy najwyższej jakości zamiennych szyb samochodowych. Skupiamy się na zapewnianiu najwyższego poziomu obsługi klienta. Obecnie wraz z klientami opracowujemy odpowiednie narzędzia, które mają temu służyć”.

Demeijer dodał: “Przynależność do grupy Guardian Glass daje nam dostęp do takich samych technologii związanych ze szkłem i powłokami, jakie są stosowane w sławnych na świecie budynkach, takich jak Burj Khalifa w Dubaju czy La Cité du Vin w Bordeaux. Ponadto wszystkie nasze działania wspierane są działalnością badawczo-rozwojową i usługami technicznymi firmy Guardian Glass.”

Podczas targów Autotechnika (13–17 września 2016 r.) we Frankfurcie, Niemcy Guardian Automotive wystawia się w hali 6 na poziomie 2, na stanowisku A50. Więcej informacji można znaleźć na stronach www.automechanika.com lub www.guardianautomotiveglass.com.

Reader Enquiries

Guardian Automotive
19, Rue du Puits Romain
L-9070 Bertrange
Luxembourg
+352 28 111 000
contact@​guardianautomotiveglass.com
www.guardianautomotiveglass.com/en
@GuardianIndust
showcase/guardian-automotive-europe/
Guardian.Industries
GuardianIndustriesTV

Notes for Editors


Informacje o Guardian Industries Corp.:

Guardian Industries Corp. jest prywatną spółką działającą w rożnych sektorach o zasięgu światowym z siedzibą główną w Auburn Hills w stanie Michigan. Firma Guardian wraz z podmiotami powiązanymi zatrudnia 17 tysięcy osób i ma swoje oddziały w Ameryce Północnej, Europa, Ameryce Południowej, Afryce, na Bliskim Wschodzie i w Azji. Przyświeca jej wizja tworzenia wartościowych produktów dla klientów i społeczeństwa poprzez nieustanne wprowadzanie innowacji i redukcję zużywanych zasobów. Firma Guardian Glass jest jednym z międzynarodowych liderów w produkcji szkła float, produktów szklanych o wysokiej wartości dodanej oraz gotowych wyrobów szklanych i rozwiązań do zastosowań architektonicznych, mieszkalnych, wnętrzarskich, transportowych i technicznych. Firma SRG Global jest jednym z największych na świecie producentów zaawansowanych, wysokiej jakości powłok do tworzyw sztucznych dla sektorów motoryzacyjnego, pojazdów użytkowych i towarów konsumenckich. Tworzy rozwiązania zwiększające trwałość powierzchni, wytrzymałość strukturalną, funkcjonalność, wydajność pojazdów i elastyczność form. Firma Guardian Building Products to czołowy dystrybutor wyrobów budowlanych z siedzibą w Stanach Zjednoczonych. Zapraszamy na stronę www.guardian.com.

Related images

Olivier Demeijer, Szefa spółki Guardian Automotive Europe.
(Zdjęcie Guardian Industries Corp., GRDPR095)

 

 

Editorial enquiries

Luisa Marchina
Guardian Automotive

+352 28 111 860
lmarchina@​guardian.com

Siria Nielsen
EMG

+31 164 317 036
snielsen@​emg-marcom.com
@siriajonna

 

 

Share