Guardian Automotive

Spoločnosť Guardian Automotive vyzdvihuje výhody pre európskych zákazníkov na veľtrhu Automechanika 2016

  • Jedinečná ťažisková hodnota v divízii Automotive Replacement Glass
  • Výrazné zameranie na služby zákazníkom a spoľahlivosť
  • Hala 6, úroveň 2, stánok A50

Bertrange, Luxembursko, 5. července 2016 – Návštevníci veľtrhu Automechanika vo Frankfurte (13. – 17. september 2016) budú mať príležitosť zoznámiť sa s nedávno vymenovaným tímom, ktorý riadi spoločnosť Guardian Automotive, jeden z celoeurópskych podnikov spoločnosti Guardian Glass, ktorá je popredným inovátorom v oblasti technológií skla a náterov.

Spoločnosť Guardian Automotive spája svoje vyhradené európske výrobné zariadenia s najmodernejšími skladovacími a distribučnými službami pod vedením jedného tímu, ktorý dokáže zabezpečiť bezproblémové, rýchle a spoľahlivé služby. Za všetkými aktivitami spoločnosti Guardian Automotive stojí rozsiahly výskum a vývoj, ako aj technické služby spoločnosti Guardian Glass.

Guardian Automotive sa plne venuje automobilovému segmentu a v súčasnosti významne investuje do aktív a ľudí s jasným cieľom naplniť aktuálne potreby odvetvia i jeho budúce požiadavky.

Podľa riaditeľa predaja a marketingu Marco Antonio Moreno má spoločnosť Guardian Automotive dobrú pozíciu na to, aby sa stala preferovaným dodávateľom Automotive Replacement Glass špičkovej kvality: „Sme dosť veľkí na to, aby sme naplnili očakávania, dosť malí na to, aby nám na veciach záležalo a dosť silní, aby sme našich zákazníkov podporovali, či už sú to distribútori alebo inštalační technici. Dokážeme poskytnúť personalizované, praktické služby a technickú podporu.“

„V priemyselnom odvetví, v ktorom je základom rýchlosť, máme zariadenia a zdroje na to, aby sme dokázali naplniť, ba aj predčiť očakávania zákazníkov. Sme flexibilní vo výrobe, rýchli pri dodávkach a mimoriadne spoľahliví, keďže miera dodávok načas dosahuje 98,5 %. Ak ešte nevyužívate naše služby, pravdepodobne by ste mali začať,“ dodal Marco Antonio Moreno.

Spoločnosť Guardian Automotive bude na veľtrhu Automechanika (13. – 17. september 2016) vo Frankfurte vystavovať v stánku A50 v hale 6. Ďalšie informácie nájdete na stránke www.automechanika.com alebo na stránke www.guardianautomotiveglass.com.

Reader Enquiries

Guardian Automotive
19, Rue du Puits Romain
L-9070 Bertrange
Luxembourg
+352 28 111 000
contact@​guardianautomotiveglass.com
www.guardianautomotiveglass.com/en
@GuardianIndust
showcase/guardian-automotive-europe/
Guardian.Industries
GuardianIndustriesTV

Notes for Editors


O spoločnosti Guardian Industries Corp.:

Guardian Industries Corp. je celosvetová diverzifikovaná súkromná spoločnosť so sídlom v Auburn Hills v Michigane. Guardian a jej skupina spoločností zamestnáva 17 000 ľudí a prevádzkuje zariadenia v Severnej Amerike, Európe, Južnej Amerike, Afrike, na Strednom Východe a v Ázii a jej víziou je vytvárať hodnotu pre zákazníkov a spoločnosť prostredníctvom neustálej inovácie s použitím menšieho množstva zdrojov. Spoločnosť Guardian Glass je popredným medzinárodným výrobcom produktov z plaveného skla, sklenených produktov s pridanou hodnotou a prefabrikovaných sklenených produktov a riešení založených na uplatnení technického skla v architektúre, bytovom segmente, interiéri a doprave. Spoločnosť SRG Global je jedným z celosvetovo najväčších výrobcov zdokonalených a vysokohodnotných náterov na plasty pre automobilový priemysel, odvetvie obchodných nákladných automobilov a spotrebného tovaru, ktorý poskytuje riešenia zabezpečujúce lepšiu trvácnosť povrchov, konštrukčnú integritu, funkčnosť, energetickú účinnosť vozidiel a pružnosť dizajnu. Spoločnosť Guardian Building Products je popredným distribútorom špeciálnych stavebných produktov so sídlom v USA. Navštívte stránku www.guardian.com.

www.guardian.com

Related images

Spoločnosť Guardian Automotive bude na veľtrhu Automechanika (13. – 17. september 2016) v nemeckom Frankfurte vystavovať v stánku A50 v hale 6, na úrovni 2.
(Foto Guardian Industries Corp., GRDPR059)

 

 

Editorial enquiries

Luisa Marchina
Guardian Automotive

+352 28 111 860
lmarchina@​guardian.com

Siria Nielsen
EMG

+31 164 317 036
snielsen@​emg-marcom.com
@siriajonna

 

 

Share