Guardian Automotive

Podczas targów Automechanika 2016 firma Guardian Automotive podkreśla korzyści dla europejskich klientów

  • Propozycja wyjątkowej wartości zamiennych szyb samochodowych
  • Nacisk na niezawodność i obsługę klienta
  • Hala 6, poziom 2, stanowisko A50

Bertrange, Luksemburg, 5 lipca 2016 – Odwiedzający targi Automechanika we Frankfurcie (13–17 września 2016 r.) będą mogli spotkać się z niedawno utworzonym zespołem specjalizującym się w rynku motoryzacyjnym, Guardian Automotive, jednej z działających w całej Europie spółek Guardian Glass, światowego lidera innowacji w technologiach związanych ze szkłem i powłokami.

Guardian Automotive łączy Europejskie zakłady produkcyjne spółki z nowoczesnym magazynowaniem i dystrybucją, którymi zarządza jeden zespół oferujący wysokiej jakości, szybkie i solidne usługi. Wszystkie działania spółki Guardian Automotive opierają się na działalności badawczo-rozwojowej i usługach technicznych firmy Guardian Glass.

Spółka skupia się wyłącznie na sektorze motoryzacyjnym i przeprowadza obecnie istotne inwestycje w środki i ludzi, by realizować potrzeby rektora.

Zdaniem Marco Antonio Moreno, Dyrektora ds. sprzedaży i marketingu, firma Guardian Automotive jest na dobrej drodze, by stać się preferowanym dostawcą najwyższej jakości zamiennych szyb samochodowych: „Jesteśmy wystarczająco duzi, aby podołać oczekiwaniom, wystarczająco mali, by wkładać serce w to, co robimy i wystarczająco silni, aby udzielać wsparcia naszym klientom, zarówno dystrybutorom, jak i warsztatom. Możemy zapewnić praktyczne usługi, w które angażujemy się osobiście oraz wsparcie techniczne.”

Marco Antonio Moreno dodał: „Mamy zaplecze i środki, aby w tym sektorze, który wymaga przecież szybkości działania, spełniać, a nawet przewyższać oczekiwania klientów. Nasza produkcja potrafi się dostosowywać, a dostawy są szybkie i niezawodne. Aż 98,5% naszych dostaw dociera na czas. Jeśli ktoś jeszcze z nami nie rozmawiał, to powinien”.

Podczas targów Automechanika (13–17 września 2016 r.) we Frankfurcie, Niemcy Guardian Automotive wystawia się w hali 6 na poziomie 2, na stanowisku A50. Więcej informacji można znaleźć na stronach www.automechanika.com lub www.guardianautomotiveglass.com.

Reader Enquiries

Guardian Automotive
19, Rue du Puits Romain
L-9070 Bertrange
Luxembourg
+352 28 111 000
contact@​guardianautomotiveglass.com
www.guardianautomotiveglass.com/en
@GuardianIndust
showcase/guardian-automotive-europe/
Guardian.Industries
GuardianIndustriesTV

Notes for Editors


Informacje o Guardian Industries Corp.:

Guardian Industries Corp. jest prywatną spółką działającą w rożnych sektorach o zasięgu światowym z siedzibą główną w Auburn Hills w stanie Michigan. Firma Guardian wraz z podmiotami powiązanymi zatrudnia 17 tysięcy osób i ma swoje oddziały w Ameryce Północnej, Europa, Ameryce Południowej, Afryce, na Bliskim Wschodzie i w Azji. Przyświeca jej wizja tworzenia wartościowych produktów dla klientów i społeczeństwa poprzez nieustanne wprowadzanie innowacji i redukcję zużywanych zasobów. Firma Guardian Glass jest jednym z międzynarodowych liderów w produkcji szkła float, produktów szklanych o wysokiej wartości dodanej oraz gotowych wyrobów szklanych i rozwiązań do zastosowań architektonicznych, mieszkalnych, wnętrzarskich, transportowych i technicznych. Firma SRG Global jest jednym z największych na świecie producentów zaawansowanych, wysokiej jakości powłok do tworzyw sztucznych dla sektorów motoryzacyjnego, pojazdów użytkowych i towarów konsumenckich. Tworzy rozwiązania zwiększające trwałość powierzchni, wytrzymałość strukturalną, funkcjonalność, wydajność pojazdów i elastyczność form. Firma Guardian Building Products to czołowy dystrybutor wyrobów budowlanych z siedzibą w Stanach Zjednoczonych. Zapraszamy na stronę www.guardian.com.

Related images

Firmę Guardian Automotive można spotkać w hali 6 na poziomie 2, stanowisko A50 podczas targów Autotechnika (13–17 września 2016 r.) we Frankfurcie, Niemcy.
(Zdjęcie Guardian Industries Corp., GRDPR059)

 

 

Editorial enquiries

Luisa Marchina
Guardian Automotive

+352 28 111 860
lmarchina@​guardian.com

Siria Nielsen
EMG

+31 164 317 036
snielsen@​emg-marcom.com
@siriajonna

 

 

Share