Guardian Automotive

Guardian Automotive poukáže na přínosy pro evropské zákazníky na veletrhu Automechanika 2016

  • Jedinečný hodnotný koncept v nabídce náhradních autoskel
  • Silný důraz na zákaznické služby a spolehlivost
  • Společnost Guardian Automotiv představí své nejnovější aktivity na stánku A50 v hale 6, úroveň 2 na veletrhu Automechanika 2016

Bertrange, Lucembursko, 5. července 2016 – Návštěvníci frankfurtského veletrhu Automechanika, který se bude konat ve dnech 13. až 17. září 2016, budou mít příležitost se setkat s nedávno jmenovaným týmem, který stojí v čele Guardian Automotive, jedné z evropských dceřiných společností Guardian Glass, předního světového inovátora v technologiích výroby skla a aplikace povlaků.

Guardian Automotive propojuje své evropské výrobní kapacity a moderní skladovací a distribuční služby, které řídí nově zvolený tým, schopný nabídnout komplexní, rychlé a spolehlivé služby. Veškeré činnosti Guardian Automotive jsou plně podporovány kapacitami v oblasti výzkumu, vývoje a technickými službami společnosti Guardian Glass.

Společnost je plně orientována na plnění požadavků automobilního segmentu, v současnosti významně investuje do rozvoje infrastruktury a do rozvoje zamstnanců s jasným cílem splnit současné i budoucí potřeby tohoto průmyslového odvětví.

Podle Marca Antonia Morena, ředitele prodeje a marketingu, má společnost Guardian Automotive dobrou pozici k tomu, aby se stala preferovaným dodavatelem vysoce kvalitních náhradních autoskel: „Jsme dostatečně velcí na to, abychom zajistili dodávky, dostatečně pružní, abychom zajistili péči, a dostatečně silní, abychom mohli účinně podporovat naše zákazníky, ať již distributory, či servisní dílny. Jsme schopni poskytnout praktické osobní a technické služby.“

Marco Antonio Moreno dodává: „V průmyslovém segmentu, kde je rychlost rozhodujícím faktorem, máme potřebná zařízení a zdroje k tomu, abychom nejen splnili, ale dokonce i předčili očekávání zákazníků. Jsme flexibilní ve výrobě, rychlí v dodávkách a celkově spolehliví – s 98,5% včasností dodávek. Pokud s námi v současnosti nemáte obchodní vztah, vyzkoušejte nás.“

Guardian Automotive vystavuje v hale 6, v úrovni 2, stánku A50 na veletrhu Automechanika (13. až 17. září 2016) v německém Frankfurtu. Více informací získáte na www.automechanika.com nebo na www.guardianautomotiveglass.com.

Reader Enquiries

Guardian Automotive
19, Rue du Puits Romain
L-9070 Bertrange
Luxembourg
+352 28 111 000
contact@​guardianautomotiveglass.com
www.guardianautomotiveglass.com/en
@GuardianIndust
showcase/guardian-automotive-europe/
Guardian.Industries
GuardianIndustriesTV

Notes for Editors


O společnosti Guardian Industries Corp.:

Guardian Industries Corp. je soukromá, diverzifikovaná a globální společnost se sídlem v Auburn Hills, Michigan. Guardian se svojí rodinou společností zaměstnává 17 000 lidí a provozuje zařízení po celé Severní Americe, Evropě, Jižní Americe, Africe, Blízkém východě a Asii s vizí vytvořit hodnotu pro zákazníky a společnost prostřednictvím neustálých inovací a s využitím méně zdrojů. Guardian Glass je přední mezinárodní výrobce plaveného skla a hotových výrobků ze skla s přidanou hodnotou a řešení pro stavební, bytové, interiérové, transportní a technické použití. Skupina SRG Global patří mezi největší světové výrobce vysoce kvalitních lakovaných a pochromovaných plastových dílů pro automobilový průmysl, odvětví komerčních nákladních automobilů a odvětví spotřebního zboží, poskytující řešení pro větší trvanlivost povrchu, strukturální integritu, funkčnost, účinnost vozidel a flexibilitu designu. Guardian Building Products je přední distributor speciálních stavebních výrobků se sídlem v USA. Navštivte www.guardian.com.

Related images

Guardian Automotive vystavuje v hale 6, v úrovni 2, stánku A50 na veletrhu Automechanika (13. až 17. září 2016) v německém Frankfurtu.
(Fotografie Guardian Industries Corp., GRDPR059)

 

 

Editorial enquiries

Luisa Marchina
Guardian Automotive

+352 28 111 860
lmarchina@​guardian.com

Siria Nielsen
EMG

+31 164 317 036
snielsen@​emg-marcom.com
@siriajonna

 

 

Share