Guardian Automotive

Guardian Automotive investuje do kalibrácie, služieb zákazníkom, kvality a vybavenia

Guardian Automotive na veľtrhu Automechanika 2018
11. – 15. septembra 2018
Frankfurt nad Mohanom
Stánok A50, Hala 6.2

Bertrange, Luxembursko, 1. augusta 2018 – Spoločnosť Guardian Automotive, európsky dodávateľ náhradných skiel pre automobilový priemysel, účasťou na veľtrhu Automechanika 2018 potvrdí svoje jedinečné postavenie na trhu. Ako jediný výrobca skiel sa spoločnosť zamiera najmä na popredajný automobilový trh a ukáže, že rôznorodí zákazníci si prídu na svoje vďaka jej sviežemu a podnikateľskému prístupu, ktorý umocňujú skúsenosti a know-how globálneho lídra v oblasti technológie skla.

Návštevníci stánku A50 spoločnosti Guardian Automotive v hale 6.2 sa dozvedia o kľúčovom vývoji a výhodách pre zákazníkov. Tie môžeme rozdeliť do štyroch hlavných tém: kalibrácia, služby zákazníkom, kvalita a vybavenie.

Kalibrácia

Spoločnosť Guardian Automotive skoro zistila, že kalibrácia je pre priemysel kľúčová. Preto v spolupráci s kľúčovými partnermi investuje čas a prostriedky do komplexného výskumu. Okrem toho, že spoločnosť Guardian upravuje vlastné výrobné zariadenia, identifikovala kľúčové kroky, vďaka ktorým počas montáže predchádza problémom. Tentokrát spoločnosť vytvorila video, v ktorom jasne ukazuje, ako sa vyhnúť drahým chybám – jednoduchou a priamou kalibráciou. V stánku spoločnosti Guardian Automotive si budete môcť pozrieť video, ku ktorému tam nájdete aj brožúru a leták spolu s inštrukciami.

Služby zákazníkom

Spoločnosť Guardian Automotive je dobre známa vďaka jej vysokému štandardu náhradných skiel a jasne ukazuje, že je flexibilná a pripravená vyhovieť potrebám zákazníkov. Preto si na to vyčlenila zdroje a prijala súhrn metód, vďaka ktorým zaistí plnú technickú podporu pre svoje produkty.

Spoločnosť vo zvolených destináciách ponúka expresné dodanie jednotlivých súčiastok hneď na ďalší deň.

Kvalita

Spoločnosť Guardian Automotive disponuje certifikátom združenia International Automotive Task Force a garantuje, že jej výrobky sa vyrábajú podľa najvyšších štandardov originálnych výrobcov zariadení (OEM).

Vybavenie

Spoločnosť Guardian Automotive je typ spoločnosti, s ktorou je radosť obchodovať. Minulý rok predstavila jednoduchú eShop platformu pre individuálnych používateľov. Ponúka množstvo funkcií, ktoré šetria čas, ako aj funkciu objednávania a prístup k technickej podpore v prípade potreby. Kľúčovým prvkom je vernostný program Turbo Club, ktorý spoločnosť predstavila iba nedávno. Väčší odberatelia získajú dennodennú podporu tímu odborníkov v oblasti autoskiel.

Olivier Demeijer, šéf európskeho podniku Automotive: „Náš mladý a dynamický tím sa na veľtrh Automechanika veľmi teší. Máme čo povedať aj ponúknuť, nielen pre individuálnych inštalatérov – ktorí tak získajú jednoduché objednávanie, rýchle dodanie, praktickú podporu a program exkluzívnych odmien – ale aj pre distribučných partnerov – ktorí budú profitovať z nášho zrýchleného vývoja najnovších čelných skiel, ako aj plnej technickej podpory. Samozrejme, všetci budú profitovať z nášho podnikavého ducha a motivácie poskytovať výnimočnú zákaznícku skúsenosť.“

Spoločnosť Guardian Automotive bude na veľtrhu Automechanika (11. – 15. september 2018) v nemeckom Frankfurte vystavovať v stánku A50 v hale 6.2. Ďalšie informácie nájdete na stránke www.automechanika.com alebo www.guardianautomotiveglass.com.

Reader Enquiries

Guardian Automotive
19, Rue du Puits Romain
L-9070 Bertrange
Luxembourg
+352 28 111 000
contact@​guardianautomotiveglass.com
www.guardianautomotiveglass.com/en
@GuardianIndust
showcase/guardian-automotive-europe/
Guardian.Industries
GuardianIndustriesTV

Notes for Editors

Guardian Industries

Guardian Industries, spoločnosť s celosvetovou pôsobnosťou a sídlom v Auburn Hills v Michigane, zamestnáva približne 18 000 ľudí a prevádzkuje zariadenia v Severnej Amerike, Európe, Južnej Amerike, Afrike, na Blízkom východe a v Ázii. Jednotlivé podniky spoločnosti Guardian vyrábajú vysokokvalitné výrobky z plaveného, povrchovo upraveného a konštrukčného skla pre použitie v architektonických a rezidenčných priestoroch, v interiéri, pri preprave a na technické aplikácie, chrómované a lakované plastové komponenty vysokej kvality pre automobilový priemysel a obchodné prepravné spoločnosti. Víziou spoločnosti Guardian je vytvárať pre zákazníkov a spoločnosť hodnoty prostredníctvom neustálych inovácií a s využitím menšieho množstva zdrojov. Guardian je dcérska spoločnosť v úplnom vlastníctve skupiny Koch Industries, Inc. Navštívte adresu www.guardian.com.

Related images

Guardian Automotive investuje do kalibrácie, služieb zákazníkom, kvality a vybavenia.
(Fotografije Guardian Industries, GRDAPR001)

 

 

Editorial enquiries

Martin Schneider
Guardian Automotive

+49 721 94007 16
mschneider1@​guardian.com

Josina van der Velden
EMG

+31 164 317 014
jvandervelden@​emg-marcom.com

 

 

Share