Guardian Automotive

Guardian Automotive inwestuje w kalibrację, obsługę klienta, jakość i wygodę

Guardian Automotive na targach Automechanika 2018
11-15 września 2018
Frankfurt
Stoisko A50, hala 6.2

Bertrange, Luksemburg, 1 sierpnia, 2018 r. – Europejski dostawca wymiennych szyb samochodowych Guardian Automotive wykorzysta swoją obecność na targach Automechanika 2018, by podkreślić swoją pozycję na rynku. Jako jedyny producent szkła skupiający się głównie na wtórnym rynku części motoryzacyjnych, firma chce pokazać klientom wszystkich szczebli jak będą mogli oni skorzystać z nowego przedsiębiorczego podejścia, którego filary stanowią zasoby i wiedza światowego lidera w dziedzinie technologii szkła.

Goście Guardian Automotive, którzy zjawią się na stoisku A50 w hali 6.2 dowiedzą się więcej o kluczowych obszarach rozwoju i korzyściach dla klientów. Można je podzielić na cztery główne tematy: kalibracja, obsługa klienta, jakość i wygoda.

Kalibracja

Guardian Automotive wcześnie zrozumiała, że kalibracja to kluczowe zagadnienie w branży. We współpracy z kluczowymi partnerami firma zainwestowała swój czas i środki w kompleksowe badania. Firma dostosowuje nie tylko własne zakłady produkcyjne – Guardian zidentyfikował kluczowe kroki procedury montażu, które pomogą uniknąć problemów. Firma przygotowała film, w którym jasno przedstawia, jak uniknąć kosztownych błędów – przez co kalibracja stała się prosta i bezproblemowa. Film ze wskazówkami, do którego dołączona jest broszura i ulotka zawierające dodatkowe informacje, będzie można zobaczyć na stanowisku Guardian Automotive.

Obsługa klienta

Firma Guardian Automotive znana już z wysokich standardów dotyczących wymiennych szyb samochodowych udowadnia, że jest elastyczna i gotowa, by odpowiadać na potrzeby klientów. Tym samym Guardian zaangażował zasoby i zastosował metody, by zapewnić, że jej produkty mogą liczyć na pełne wsparcie techniczne.

W wybranych lokalizacjach firma oferuje dostawę pojedynczych części już na drugi dzień.

Jakość

Guardian Automotive ma certyfikat International Automotive Task Force (IATF). Jest to gwarancja, że produkty są wytwarzane zgodnie z najwyższymi standardami OEM.

Wygoda

Guardian Automotive chce być firmą, z którą można łatwo prowadzić interesy. W ubiegłym roku firma uruchomiła wygodny w obsłudze sklep internetowy dla użytkowników indywidualnych. Platforma ta oferuje rozwiązania pozwalające zaoszczędzić czas, opcje w zakresie zamawiania oraz dostęp do pomocy technicznej. Najnowszą propozycją jest program lojalnościowy Turbo Club. Więksi klienci mogą korzystać ze stałego wsparcia profesjonalistów w dziedzinie szkła samochodowego.

Olivier Demeijer, Business Leader Automotive Europe powiedział: „Nasz młody i dynamiczny zespół nie może doczekać się udziału w targach Automechanika. Mamy wiele do powiedzenia i wiele do zaoferowana, zarówno niezależnym montażystom – którzy mogą korzystać z prostego systemu zamówień, szybkiej dostawy, praktycznego wsparcia i programu lojalnościowego – jak i partnerom w zakresie dystrybucji – którzy mogą cieszyć się szybkim rozwojem w zakresie przednich szyb oraz kompleksowym wsparciem technicznym. Wszyscy nasi klienci mogą czerpać z naszego ducha przedsiębiorczości i naszych starań, w ramach których gwarantujemy im wyjątkową jakość”.

Firmę Guardian Automotive można spotkać w hali 6.2, stanowisko A50 podczas targów Automechanika (11-15 września 2018 r.) we Frankfurcie, Niemcy. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.automechanika.com lub www.guardianautomotiveglass.com.

Reader Enquiries

Guardian Automotive
19, Rue du Puits Romain
L-9070 Bertrange
Luxembourg
+352 28 111 000
contact@​guardianautomotiveglass.com
www.guardianautomotiveglass.com/en
@GuardianIndust
showcase/guardian-automotive-europe/
Guardian.Industries
GuardianIndustriesTV

Notes for Editors

Guardian Industries

Guardian Industries, międzynarodowa firma z siedzibą główną w Auburn Hills w stanie Michigan, USA, zatrudnia 18 tys. osób, a swoje oddziały posiada w Ameryce Północnej, Europie, Ameryce Południowej, Afryce, na Bliskim Wschodzie i w Azji. Guardian zajmuje się produkcją wyrobów o najwyższych parametrach ze szkła float, szkła powlekanego i przetworzonego, dedykowanych dla architektury, rynku mieszkaniowego, wnętrz, transportu i technicznych zastosowań szkła, a także produkcją wysokojakościowych komponentów chromowanych i malowanych z tworzywa sztucznego dla sektora samochodów osobowych i ciężarowych. Wizją Guardiana jest tworzenie wartości dla swoich klientów i społeczeństwa poprzez nieustanne innowacje przy jednoczesnym zmniejszaniu zużycia zasobów. Guardian jest firmą zależną, należącą w całości do Koch Industries, Inc. Odwiedź www.guardian.com.

Related images

Guardian Automotive inwestuje w kalibrację, obsługę klienta, jakość i wygodę.
(Zdjęcie Guardian Industries, GRDAPR001)

 

 

Editorial enquiries

Martin Schneider
Guardian Automotive

+49 721 94007 16
mschneider1@​guardian.com

Josina van der Velden
EMG

+31 164 317 014
jvandervelden@​emg-marcom.com

 

 

Share