Guardian Automotive

Společnost Guardian Automotive investuje do kalibrace, zákaznického servisu, kvality a pohodlí

Guardian Automotive na veletrhu Automechanika 2018
11.-15. září 2018
Frankfurt
Stánek A50, hala 6.2

Bertrange, Lucembursko, 1. srpna 2018 – Společnost Guardian Automotive, evropský dodavatel automobilových náhradních skel, využije přítomnosti na veletrhu Automechanika 2018, aby zdůraznila své jedinečné postavení na trhu. Jako jediný výrobce skel, který se zaměřuje zejména na trh s příslušenstvím, společnost ukáže, jak z jejího osvěžujícího a podnikavého přístupu, podpořeného zdroji a know-how celosvětového lídra v technologii skla, mohou těžit zákazníci na všech úrovních.

Návštěvníci stánku Guardian Automotive A50 v hale 6.2 se budou moci dozvědět o hlavních vývojových trendech a výhodách pro zákazníky. Ty lze rozdělit do čtyř hlavních oblastí: kalibrace, zákaznický servis, kvalita a pohodlí.

Kalibrace

Společnost Guardian Automotive si brzy uvědomila, že kalibrace je pro dané odvětví klíčová. Ve spolupráci s hlavními partnery společnost investovala čas a zdroje do rozsáhlé studie. Kromě toho, že jí uzpůsobila své vlastní výrobní zařízení, zjistila při procesu seřizování hlavní kroky, které mohou pomoci vyvarovat se problémům. Nyní společnost vytvořila video, které jasně ukazuje, jak se vyvarovat nákladných chyb – jak provádět kalibraci snadno a přímo. Video, k němuž existuje příručka a leták s instrukcemi, se bude promítat ve stánku Guardian Automotive.

Zákaznický servis

Společnost Guardian Automotive, která je již známa svými vysokými standardy automobilových náhradních skel, jasně ukazuje, že je flexibilní a že je připravena reagovat na potřeby zákazníků. V reakci na to společnost Guardian vyčlenila prostředky a přijala metodiky k zajištění toho, aby byly její produkty plně kryty technickou podporou.

Společnost nabízí dodávku jednotlivých dílů přes noc do vybraných zeměpisných oblastí.

Kvalita

Společnost Guardian Automotive je držitelem certifikace International Automotive Task Force (IATF) garantující, že jsou produkty vyráběny podle nejvyšších standardů OEM.

Pohodlí

Společnost Guardian Automotive se snaží být společností, s níž se snadno obchoduje. V minulém roce zavedla snadno použitelnou e-shopovou platformu pro jednotlivé uživatele. Nabízí mnoho časově úsporných funkcí, vybavení pro objednání a v případě potřeby přístup k technické podpoře. Hlavním prvkem je nedávno zavedený věrnostní program Turbo Club. Větší zákazníci mají prospěch z každodenní podpory, zajišťované týmem odborníků a specialistů na automobilová skla.

Olivier Demeijer, obchodní vedoucí společnosti Automotive Europe, řekl: „Náš mladý a dynamický tým se těší na veletrh Automechanika. Máme toho tolik, o čem mluvit, a můžeme nabídnout skvělé obchody, jak pro jednotlivé seřizovače, kteří dostanou jednoduchou objednávku, rychlé dodání, praktickou podporu a exkluzivní věrnostní program, tak i distribuční partnery, kteří budou mít prospěch z našeho rychlého vývoje nejnovějších čelních skel a rozsáhlé technické podpory. A samozřejmě všichni budou mít užitek z našeho podnikatelského ducha a našeho odhodlání poskytovat výjimečnou zákaznickou zkušenost.“

Guardian Automotive vystavuje v hale 6.2, stánku A50 na veletrhu Automechanika (11. až 15. září 2018) v německém Frankfurtu. Více informací získáte na stránkách www.automechanika.com nebo www.guardianautomotiveglass.com

Reader Enquiries

Guardian Automotive
19, Rue du Puits Romain
L-9070 Bertrange
Luxembourg
+352 28 111 000
contact@​guardianautomotiveglass.com
www.guardianautomotiveglass.com/en
@GuardianIndust
showcase/guardian-automotive-europe/
Guardian.Industries
GuardianIndustriesTV

Notes for Editors

Guardian Industries

Guardian Industries je globální společnost se sídlem v Auburn Hills, Michigan, a ve svých závodech, které provozuje v Severní Americe, Evropě, Jižní Americe, Africe, na Blízkém a Středním východě a v Asii, zaměstnává přibližně 18 000 lidí. Podniky společnosti Guardian Industries se zabývají výrobou plavených skel, vysoce výkonných skel s povlakem a dalších výrobků z plaveného skla pro architektonické, rezidenční, interiérové, dopravní a technické využití i výrobou vysoce kvalitních pochromovaných a lakovaných plastových dílů pro automobilový průmysl a odvětví nákladních vozidel. Vizí společnosti Guardian Industries je vytvářet přidanou hodnotu pro své zákazníky a celou společnost prostřednictvím neustálých inovací při menší spotřebě zdrojů. Guardian je stoprocentní dceřinou společností Koch Industries, Inc. Navštivte stránky www.guardian.com.

Related images

Společnost Guardian Automotive investuje do kalibrace, zákaznického servisu, kvality a pohodlí. 
(Foto Guardian Industries, GRDAPR001)

 

 

Editorial enquiries

Martin Schneider
Guardian Automotive

+49 721 94007 16
mschneider1@​guardian.com

Josina van der Velden
EMG

+31 164 317 014
jvandervelden@​emg-marcom.com

 

 

Share